FIRMAST

MEIE TAUST NING KOGEMUSED:

Raamatupidamisteenused

Accountest OÜ on profesionaalseid raamatupidamis- ning finantsalaseid teenuseid osutav ettevõte. Tegutseme selles valdkonnas juba 2007.aastast omades arvestatavat kogemust raamatupidamise - ja finantsjuhtimise küsimustes; teadmisi kohalikest maksudest ja maksuseadustest ning rahvusvahelisest maksustamisest, samuti töö- ja ettevõtlusseadustest. 

Meie klientide rahvusvaheline taust ning haruettevõtted välisriikides on andnud meile arvestatava kogemustepagasi suhtlemisel välisriigi ametiasutustega, teadmisi piiriülestest maksu- ja ettevõtlusaspektidest ning lisanud meisse rahvusvahelist professionaalsust.

Meie eesmärk on läheneda igale kliendile personaalselt pakkudes end välja kui kõrgetasemelist ning usaldusväärset partnerit. Olenemata sellest kas olete kohalik väikefirma või rahvusvaheline ettevõte - oleme Teie partner tagamaks korras raamatupidamise ning juhtimisotsuste tegemiseks vajaliku informatsiooni kättesaadavuse. Veenduge selles, et olete meie jaoks oluline - ja seda 7 päeva nädalas!

Eelarvestamine, kontrolling ja finantsplaneerimine

Kuigi raamatupidamisteenustest on kujunenud meie põhiline töövaldkond, pakume oma klientidele ka eelarvete koostamise, kontrollingu ning finantsplaneerimise teenust, milles omame kogemust nii Eesti kui rahvusvaheliste ettevõtetega. Nimetatud teenused võimaldavad teadlikult juhtida, planeerida ning analüüsida ettevõtte varasid ja kohustusi, rahavooge ning äritegevuse planeeritavat tulemit. 


Ettevõtete asutamine ning likvideerimine

Pakume oma klientide võimalust osta meie käest vastavalt Teie soovidele asutatud ettevõtte.
VÕTA ÜHENDUST:

Kirjuta meile aadressil helen@accountest.eu või helista numbril +372 50 92 595